DOPLŇKOVÉ FUNKCE

Here's What We Do Better

shutterstock_167269973

DETEKCE RUŠIČKY

Řešení dokáže detekovat rušení GSM nebo GPS signálu, při kterém automaticky aktivuje lokální poplach, pomocí imobilizéru zablokuje start motoru vozidla a pošle informace na autorizované číslo.

shutterstock_293519540

BLOKOVÁNÍ MOTORU

Vhodné zejména pro leasingové společnosti, autopůjčovny nebo pro majitele vozů, kteří požadují možnost blokování/odblokování vozidla na dálku.

shutterstock_146182640

TACHOMETR A SPOTŘEBA PALIVA

Pomocí digitálního doplňkového modulu je možné snímat přímo z vozidla: hladinu a spotřebu paliva, otáčky motoru, stav tachometru a také polohu plynového pedálu.

IDENTIFIKACE ŘIDIČE

Modul pro identifikaci řidiče pomocí dallas klíče nebo čipové karty a následné vyhodnocení v reportech

IDENTIFIKACE JÍZDY (SOUKROMÁ/SLUŽEBNÍ)

Modul pro rozlišení typu jízdy služební/soukromá a následné vyhodnocení v reportech

MONITOROVÁNÍ PALIVA

PROSTŘEDNICTVÍM KAPACITNÍ PALIVOVÉ SONDY

Vhodné pro nákladní vozidla, pracovní, hospodářské a speciální stroje s naftovým motorem
K GPS jednotce je připojena kapacitní palivová sonda, která je trvale namontována přímo v nádrži vozidla.
Údaje ze sondy jsou prostřednictvím GPS jednotky posílány na server KeetecSAT, kde jsou následně zpracovány a uživatelé mohou ve webovém rozhraní sledovat aktuální hladinu paliva a generovat reporty, které obsahují údaje o aktuální hladině a spotřebě paliva.

john-deere-05

FUEL GUARD

OCHRANNÁ SÍTA PROTI KRÁDEŽI PALIVA

Vhodná pro nákladní vozidla, pracovní, hospodářské a speciální stroje
Speciálně na míru vyrobená síta podle konkrétního modelu vozidla. Montují se napevno na původní hrdlo palivové nádrže. Síto zabraňuje odčerpání paliva přes hrdlo nádrže. Je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli a zabezpečeno bezpečnostními šrouby nebo nýty a speciálním tmelem. Na uzavření se využívá původní víko nádrže. Toto zabezpečení za poměrně nízkou cenu přináší vysokou účinnost ochrany a ušetřené prostředky za kradené palivo. Zamezení krádeže paliva s objemem 1 nádrže vrátí majiteli vozidla investované prostředky.

FUEL CAP

ELEKTRONICKÁ DETEKCE OTEVŘENÍ NÁDRŽE A OCHRANA PŘED ODČERPÁNÍM

Vhodné pro nákladní vozidla, pracovní a hospodářské stroje
Zařízení je určeno pro elektronickou detekci otevření palivové nádrže s mechanickou ochranou proti odčerpání paliva. Sada obsahuje uzamykatelné víko nádrže s kompletní vložkou hrdla nádrže s elektronickou detekcí otevření na principu RFID. Vstup ze zařízení je možné propojit s alarmem nebo GPS jednotkou a takto dálkově přenášet informace o otevření víka na server, na mobilní telefon majitele nebo na pult centrální ochrany. Po namontování systému Fuel CAP je možné vyhodnocovat otevření nádrže v reportech a kontrolovat, zda nádrž byla otevřená obsluhou pouze v místě tankování. V případě neoprávněného otevření bude zaslána výstražná informace.

DETEKCE OTEVŘENÍ KAPOTY

inteligentní pomocník, který umí kontrolovat nepovolené zásahy do motorové části pomocí detekce otevření kapoty

Systém je velmi oblíbený v segmentu autopůjčoven a leasingových společnosti, které auta poskytují na operativní leasing.

ŘEŠENÍ PRO TAXI SLUŽBY

pomocí zapojení taxametru nebo světelného panelu taxi je možné vyhodnocovat aktuální stav vozidla – volný/obsazený a jednotlivé jízdy podle tohoto stavu.

K GPS jednotkám je možné připojit alarm, imobilizér, polohový, otřesový a nárazový snímač

shutterstock_420540148